noc.jpg
Wyszukaj w portalu
zaplac_podatki.png
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
mlodociani.png
odo.jpg
godziny.jpg
rm.png
rdpp.png
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
INWESTUJ.jpg
logo_senior_wigor_1.png
500plus.jpg
konsult.jpg
baner_zagosp.png
KARTA_SAM.png
ANKIETA.jpg
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
kl.jpg
1_PROC_min.jpg
logo.jpg
projekty.jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Miasto
Nowy dach na budynku wspólnoty mieszkaniowej
Wprowadzono:21.10.2020 | chodziez3
Liczba wyświetleń:363
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika

 


Mieszkańcy budynku Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Wojska Polskiego 32 w Chodzieży od wielu lat planowali naprawić zniszczony i przeciekający dach. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem głównym, wielorodzinnym od strony ulicy Wojska Polskiego oraz budynkiem od strony ulicy Staszica, budynkiem oficyny mieszkalnej w podwórzu oraz z budynków gospodarczych.

Dachy budynków mieszkalnych były w bardzo złym stanie technicznym, zarówno pokrycie z dachówki na budynku od ul. Wojska Polskiego jak i na budynku mieszkalnym od ul. Staszica i pokrycie na oficynie w podwórzu - z papy asfaltowej było zużyte i przeciekało.

Mieszkańcy Wspólnoty przy ul. Wojska Polskiego 32 podjęli trudną decyzję dotyczącą wymiany wszystkich pokryć dachowych. Pod względem wykonawczym zadanie okazało się bardzo trudne ponieważ trzeba było w pierwszej kolejności rozebrać istniejące pokrycia dachowe i dopiero można było ocenić stan techniczny konstrukcji dachów. Niestety w wielu miejscach okazało się, że niezbędne są naprawy konstrukcji dachowej. Wszystkie ‘niespodzianki’ techniczne udało się pokonać dzięki współpracy z wykonawcą zadania - Przedsiębiorstwem Wszech-Dach pana Grzegorza Kuty i zaangażowaniu właścicieli nieruchomości.

Działania właścicieli Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Wojska Polskiego 32 zasługują na nasze uznanie, ponieważ jeszcze kilka lat temu wspólnota borykała się ze zgromadzeniem środków na funduszu remontowym, a w chwili obecnej udało się mieszkańcom zgromadzić znaczną kwotę na funduszu remontowym, co pozwoliło podjąć decyzję o zaciągnięciu kredytu bankowego na planowany remont dachów. Aby uzyskać zdolność kredytową, podjęto uchwałę w sprawie wyższej zaliczki na fundusz remontowy, co pozwoliło zaciągnąć potrzebny kredyt i prace remontowe się mogły rozpocząć. Właściciele tej wspólnoty mają jeszcze jedno marzenie: wykonanie nowej elewacji wszystkich budynków mieszkalnych a Spółka ChTBS jako Zarządca będzie wspierać wszystkie podjęte działania mieszkańców.

Zarząd Spółki ChTBS

Grażyna Nowicka

POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika