noc.jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Informacje szczegółowe
Piknik Naukowy 4 Żywioły
grafika

W niedzielę, 18 września o godz. 11.00, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chodzieży (ul. St. Staszica 12, przy pływalni Delfin), odbędzie się Piknik Naukowy 4 Żywioły.

Impreza skierowana jest do całych rodzin. Najwięcej atrakcji czeka na dzieci, które będą mogły między innymi, przeprowadzać eksperymenty chemiczne i przyrodnicze, obejrzeć sprzęt gaśniczy
i przymierzyć niektóre elementy wyposażenia. Będą żywe karpie i jesiotry, instalacja Nadleśnictwa Podanin, instalacja do segregacji śmieci i wiele innych.
Na poszczególnych stoiskach będzie można otrzymać drobne upominki oraz pieczątki wystawców. Zebranie wszystkich pieczątek i udzielenie odpowiedzi na proste pytania zawarte w piknikowej ulotce, będzie uprawniało do wzięcia udziału w losowaniu nagród rzeczowych (tablety) i nagród specjalnych. Pierwsze losowanie odbędzie się około godz. 13.30, a drugie około 15.30. O godzinie 12.30 planowany pokaz strażaków.
Impreza będzie miała walor edukacyjny, przy czym wiedza będzie przekazywana przede wszystkim poprzez zabawę i możliwość eksperymentowania.
Organizatorzy: Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Podanin, Gmina Miejska w Chodzieży, ALVATER Piła Sp. z o.o., Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży, Wodne Ochotnicze Pogotowie Województwa Wielkopolskiego O. Miejski w Chodzieży, NZOZ Falck Medycyna Region Wielkopolski Chodzież, Przedsiębiorstwo Rybackie KARP Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe RYBA Sp. z o.o. Oleśnica, Niepubliczne Przedszkole Nr 4 Pod Dębusiem Olbrzymkiem, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Chodzieski Dom Kultury, Chodzieskie Towarzystwo Lotnicze, Magazyn Wystawowy Polskiej Motoryzacji, Miejska Biblioteka Publiczna w Chodzieży, EDP Renewables Farma Wiatrowa Margonin, Cech Rzemiosł Różnych w Chodzieży, Latarnia Cyfrowa w Chodzieży, Gmina Chodzież.

Wydarzenie ma swój profil na facebooku: Piknik Naukowy Cztery Żywioły.

 

lokalizacja
Miejsce:
Tereny MOSiR w Chodzieży, ul. St. Staszica 12
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukaj w portalu
zaplac_podatki.png
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
mlodociani.png
odo.jpg
godziny.jpg
rm.png
rdpp.png
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
INWESTUJ.jpg
logo_senior_wigor_1.png
500plus.jpg
konsult.jpg
baner_zagosp.png
KARTA_SAM.png
ANKIETA.jpg
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
kl.jpg
1_PROC_min.jpg
logo.jpg
projekty.jpg
Wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5