noc.jpg
Wyszukaj w portalu
projekty.jpg
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
mlodociani.png
odo.jpg
godziny.jpg
rm.png
rdpp.png
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
INWESTUJ.jpg
logo_senior_wigor_1.png
500plus.jpg
konsult.jpg
baner_zagosp.png
KARTA_SAM.png
ANKIETA.jpg
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
kl.jpg
1_PROC_min.jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Miasto
1. Chodzieska Gala Disco Polo na zakończenie wakacji
Wprowadzono:06.08.2019 | chodziez3
Liczba wyświetleń:619
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafikaW sobotę 31 sierpnia 2019 r. o godz. 19:00 na Stadionie Miejskim w Chodzieży odbędzie się 1. Chodzieska Gala Disco Polo oraz dyskoteka, którą poprowadzi DJ Kamil. Na Gali wystąpią zespoły: BOYS,  ŁOBUZY, CHŁOPAKY i 2MAGIC.
 
BOYS - Geneza zespołu BOYS to książkowy przykład jak inwencja twórcza żądnej przygód paczki młodych ludzi może wyjść naprzeciw wszelkim nastrojom, a za tym oczekiwaniom ówczesnego rynku oraz każdego człowieka, tym bardziej z początku Polski lat dziewięćdziesiątych. Cel był prosty i przejrzysty w swej wymowie: “gramy dla ludzi…“.
 
ŁOBUZY - Łobuzy to projekt, który szturmem zawładnął polską sceną muzyki disco i dance. Ich debiutancki singiel pt. „Ona czuje we mnie piniądz” zdobył tytuł Diamentowej Płyty w niespełna rok po premierze, a w serwisie YouTube obejrzano go ponad 77 mln razy! Od tamtego czasu Łobuzy nie przestają zaskakiwać! HITY takie jak: „Dla Ciebie kupie se spodnie”, „Łobuz kocha najbardziej”, czy „Oczy jak pińć złoty” tygodniami królują na szczytach list przebojów w całej Polsce…
 
CHŁOPAKY - "Jako CHŁOPAKY idziemy na całość, robimy to na sto procent, jesteśmy trochę zuchwali, naciągamy stereotypy do granic, przekoloryzowujemy popowe formatki, eksploatujemy kicz do skali, w której staje się on designem. Jesteśmy przekonani, że tworzymy nowy nurt w polskiej muzyce. Lekko żartobliwie nazywamy go „alkobans”, lub „nowypop" - czyli klubowa, taneczna muzyka na imprezy - mówią o sobie." via DDTVN
 
2MAGIC -wspólny projekt Magdy Klepackiej i Marcina Charmacińskiego. Zespół zasłynął m.in. za sprawą (nagranej wspólnie z DJ-em Crash) disco-polowej wersji piosenki Urszuli "Rysa na szkle".

Wszelkie informacje dotyczące zakupu biletów dostępne są na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika