aaaa kabaret_hrabi.jpg
Wyszukaj w portalu
projekty.jpg
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
mlodociani.png
odo.jpg
godziny.jpg
rm.png
rdpp.png
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
INWESTUJ.jpg
logo_senior_wigor_1.png
500plus.jpg
konsult.jpg
baner_zagosp.png
KARTA_SAM.png
ANKIETA.jpg
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
kl.jpg
1_PROC_min.jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Miasto
Niesłabnące zainteresowanie chodzieskim systemem rowerów miejskich - ponad 17 tys. km pokonanych na Chromkach w lipcu br.
Wprowadzono:06.08.2019 | chodziez3
Liczba wyświetleń:281
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafikaWprowadzony latem 2018r. system rowerów miejskich wciąż przyciąga nowych użytkowników. Chromki na stałe wpisały się w pejzaż chodzieskich ulic. Przypomnijmy, że  Chodzieskie Rowery Miejskie zakupione zostały w ramach wielomilionowego projektu unijnego  nazywanego "mobilnością miejską".

Początkowo oddanych do użytku zostało 50 rowerów i uruchomionych zostało 6 stacji rowerowych, wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców, w roku 2019 zakupione zostały kolejne rowery i uruchomione zostały nowe stacje, na terenie już nie tylko Miasta Chodzieży ale i Gminy Chodzież. Użytkownicy wiedzą, że korzystanie z systemu jest bardzo proste - wystarczy pobrać aplikację na smartfona i tanie - przez pierwsze pół godziny jeździmy bez opłat, a kolejne są naprawdę symboliczne. System Rowerów Miejskich obsługiwany jest przez Miejski Zakład Komunikacji w Chodzieży, a wszelkie informacje dostępne są na stronie www.chromek.pl oraz na Facebooku.

W lipcu łączna liczba przejazdów na Chromkach wyniosła 10.486, co zajęło prawie 3 tys. godzin, przy średniej prędkości przejazdów 8,6 km/h. W systemie zarejestrowanych jest już 2618 użytkowników, przy czym w lipcu dołączyło aż 220 nowych osób.

Zachęcamy do zapoznania się z tzw. mapa ciepła, która przedstawia częstotliwość wyboru tras - linia prosta łączy punkty rozpoczęcia i zakończenia przejazdu.

POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika