city_al.jpg
Wyszukaj w portalu

projekty.jpg
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
mlodociani.png
odo.jpg
godziny.jpg
mapowy.jpg
latarnicy.jpg
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
logo.png
logo_senior_wigor_1.png
500plus.jpg
konsult.jpg
baner_zagosp.png
KARTA_SAM.png
edo.png
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
promocje_2018_logo1[1].jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Miasto
W Chodzieży powstaje nowa infrastruktura rekreacyjna
Wprowadzono:13.09.2017 | chodziez3
Liczba wyświetleń:835
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika

Już wkrótce w Chodzieży powstanie nowe boisko wielofunkcyjne,  nowe siłownie zewnętrzne, place zabaw oraz Street Workout Park.

Gmina Miejska w Chodzieży realizuje aż siedem projektów z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014 – 2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie: Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej.

Umowy na realizację projektów Burmistrz Miasta Chodzieży Jacek Gursz podpisał  w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu 9 maja 2017 r. Już w czerwcu zostały ogłoszone postępowania przetargowe na  „Urządzenie placu zabaw i  siłowni zewnętrznej w rejonie ul. Leśnej w Chodzieży” - gmina miejska na podstawie złożonego wniosku otrzymała dotację w wysokości 114.927,00 zł,  „Urządzenie boiska wielofunkcyjnego w ul.   Wiejskiej w Chodzieży”, na którego realizację gmina otrzymała dotację w wysokości  57.420,00 zł, dodajmy, że wielofunkcyjne boisko będzie wyposażone w konstrukcję do koszykówki, bramki do piłki nożnej i ręcznej oraz konstrukcję sprzętu do siatkówki oraz na  „Urządzenie siłowni zewnętrznej  na działce nr 435/1 rejonie   ul. Wiejskiej w Chodzieży” z dofinansowaniem w wysokości 39.528,00 zł.
Również w czerwcu 2017 r. zostały ogłoszone zapytania ofertowe na: „Urządzenie placu zabaw przy ul. Tadeusza Siejaka w Chodzieży”  - gmina otrzymała dotację w wysokości 43.872,00 zł, „Montaż urządzeń Street Workout na terenie MOSIR w Chodzieży” - kwota dofinansowania wynosi 31.964,00 zł oraz na „Urządzenie siłowni zewnętrznej  na terenie MOSIR w Chodzieży, działka nr 2617/5” -  Gmina Miejska w Chodzieży na podstawie złożonego wniosku otrzymała dotację w wysokości 59.200,00. 

Postępowanie przetargowe i zapytania ofertowe wyłoniły wykonawcę projektów, którym jest  jest firma  SUN +, Agnieszka Turowska, Gruszczyn, ul. Katarzyńska 63 box 013, 62-006 Kobylnica. Gmina Miejska otrzymała również, w formie grantu, w ramach Poddziałania "Wsparcie  na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”,  objęte Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, dofinansowanie realizacji projektu pn. „Urządzenie siłowni zewnętrznej na terenie przy ul. Podgórnej w Chodzieży”. Koszt realizacji zadania wynosi brutto: 50.000,00 zł. 
Zakończenie większości inwestycji powinno nastąpić do 31 października 2017 r.

POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika