DSC_8211.JPG
Wyszukaj w portalu

projekty.jpg
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
mlodociani.png
odo.jpg
godziny.jpg
mapowy.jpg
latarnicy.jpg
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
logo.png
logo_senior_wigor_1.png
500plus.jpg
konsult.jpg
baner_zagosp.png
KARTA_SAM.png
ANKIETA.jpg
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
kl.jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Gospodarka
Załatają ulice do 20 kwietnia
Wprowadzono:25.03.2015 | Maciej Strzeliński
Liczba wyświetleń:6327
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika

Jak informują pracownicy Miejskich Wodociągów i Kanalizacji do 20 kwietnia planowane jest przeprowadzenie robót odtworzeniowych - czyli naprawa nawierzchni ulic objętych przebudową, modernizacją i rozdziałem kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

Mowa o pracach prowadzonych w ramach kontraktu XVIII, będącego częścią projektu inwestycyjnego „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie miasta i gminy Chodzież" realizowanego przez chodzieskie MWiK sp z o.o. Kontrakt obejmuje obszar ulic: Wojska Polskiego i Wł. Reymonta (zadanie pierwsze) oraz Mostowa, Rolna, Polna, Ludowa, Kwiatowa, Ofiar Gór Modrzewskich (zadanie drugie).

Za wszelkie utrudnienia wynikające z realizacji projektu zarząd MWiK serdecznie przeprasza i prosi mieszkańców o wyrozumiałość.

Projekt MWiK uzyskał 23.587.700,09 zł dofinansowania z Funduszu Spójności Programu Infrastruktura i Środowisko. Całkowita wartość inwestycji to 50.298.011,00 zł.

Projekt obejmuje budowę ponad 19 km sieci wodociągowej magistralnej łączącej miejski i gminny system wodociągowy wybudowanie łącznie 26,7 km sieci kanalizacji sanitarnej, grawitacyjnej i tłocznej. W ramach projektu, wśród wielu zadań, znajduje się modernizacja 22 przepompowni ścieków i budowa ponad 2,4 km sieci kanalizacji deszczowej. Jednym z najważniejszych zadań jest bez wątpienia modernizacja Miejskiej Oczyszczalni Ścieków Studzieniec-Łęg oraz modernizacja dwóch stacji uzdatniania wody (w Podaninie i w Chodzieży przy ul. Podgórnej) i odwiert 3 nowych głębinowych studni.

 

 

POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika