noc.jpg
Wyszukaj w portalu
projekty.jpg
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
mlodociani.png
odo.jpg
godziny.jpg
rm.png
rdpp.png
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
INWESTUJ.jpg
logo_senior_wigor_1.png
500plus.jpg
konsult.jpg
baner_zagosp.png
KARTA_SAM.png
ANKIETA.jpg
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
kl.jpg
1_PROC_min.jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Kultura
Wigilia dla mieszkańców
Wprowadzono:17.12.2016 | Maciej Strzeliński
Liczba wyświetleń:4700
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika

Burmistrz i proboszczowie zapraszają na rynek
Już po raz dziewiąty odbędzie się w Chodzieży spotkanie wigilijne dla mieszkańców organizowane przez burmistrza oraz proboszcza parafii św. Floriana i proboszcza parafii Nawiedzenia NMP pod hasłem „W Święta Razem”.

To wspólne przedsięwzięcie od lat cieszy się dużą popularnością. Chodzieżanie przychodzą na rynek całymi rodzinami. Atrakcje czekają zarówno na najmłodszych, jak i na tych starszych. Dzieci i dorośli chętnie oglądają żywą szopkę bożonarodzeniową. Na stoiskach organizacji i instytucji rozstawionych wokół rynku można skosztować potraw wigilijnych, czy nabyć świąteczne ozdoby i inne wyroby rękodzieła.

Niesłabnące powodzenie ma Święty Mikołaj niestrudzenie pozujący do zdjęć z dziećmi, a także bajkowo-mikołajkowe animacje dla dzieci i humorystyczne konkursy z muzyką nagrodami.

Świąteczny klimat podkreślają koncerty kolęd i pastorałek w wykonaniu Orkiestry Dętej ChDK oraz podopiecznych studia piosenki domu kultury.

Nie zabraknie również jasełek przygotowanych przez dzieci i młodzież ze świetlicy Promyk Dobra prowadzonej przy ul. Ujskiej przez siostry serafitki.

Każdy będzie miał szansę wziąć udział w wigilijnym konkursie. Wśród wielu nagród można będzie wygrać wczasy dla dwóch osób w Bukowinie Tatrzańskiej.

 

9. Spotkanie wigilijne „W Święta Razem” odbędzie się w najbliższą niedzielę, 18 grudnia od godziny 16.00 na chodzieskim Rynku.

POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ