003.jpg
Wyszukaj w portalu
projekty.jpg
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
mlodociani.png
odo.jpg
godziny.jpg
rm.png
rdpp.png
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
INWESTUJ.jpg
logo_senior_wigor_1.png
500plus.jpg
konsult.jpg
baner_zagosp.png
KARTA_SAM.png
ANKIETA.jpg
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
kl.jpg
1_PROC_min.jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Miasto
Chodzieska Karta Dużej Rodziny
Wprowadzono:31.01.2014 | chodziez2
Liczba wyświetleń:460
PDF
DRUKUJ
POWRÓT

Mając na celu stwarzanie coraz lepszych warunków dla życia i rozwoju rodziny wielodzietnej, promowanie modelu i marki rodziny wielodzietnej wprowadzono na teren miasta Chodzieży działanie Chodzieskiej Karty Dużej Rodziny.

Chodzieska Karta Dużej Rodziny adresowana jest dla rodzin wielodzietnych, zameldowanych na terenie miasta Chodzieży niezależnie od sytuacji materialnej utrzymujących minimum troje dzieci w wieku do 18 roku życia a w przypadku gdy dziecko uczy się lub studiuję - do 25 roku życia. (W przypadku dzieci niepełnosprawnych bez ograniczenia wieku pozostających pod opieką rodzica).

Karta Dużej rodziny ma zadanie ułatwić dostęp rodzinom wielodzietnym do miejsc z obszaru kultury, sportu oferowanych przez miejskie jednostki budżetowe i samorządowe instytucje kultury miasta Chodzieży.

Kartę otrzymuje każdy członek rodziny wielodzietnej i rodziny zastępczej na podstawie wniosku złożonego przez rodzica / opiekuna prawnego i wydawana jest na okres 1 roku.

Karta ważna jest wyłącznie z dowodem osobistym lub innym dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość uprawnionego. Dzieci nie objęte obowiązkiem szkolnym mogą korzystać z ulg i rabatów na podstawie własnej karty wraz z dokumentem tożsamości rodzica/opiekuna, łącznie z jego kartą i w jego obecności.

Potwierdzeniem możliwości korzystania z ulg i rabatów, które zostały przewidziane dla członków rodzin biorących udział w programie, jest naklejka informująca o honorowaniu karty "Chodzieska Karta Dużej Rodziny", umieszczana w witrynach lub na innych widocznych miejscach obiektów biorących udział w programie.

Szczegółowe informacje dotyczące wniosków, wydawania kart oraz ich funkcjonowania można uzyskać w wydziale Organizacyjnym Urzędu Miejskiego w Chodzieży, lub pod nr telefonu (067) 282-71-71 wew. 309, oraz pod adresem mailowym:

 

POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika