noc.jpg
Wyszukaj w portalu
projekty.jpg
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
mlodociani.png
odo.jpg
godziny.jpg
rm.png
rdpp.png
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
INWESTUJ.jpg
logo_senior_wigor_1.png
500plus.jpg
konsult.jpg
baner_zagosp.png
KARTA_SAM.png
ANKIETA.jpg
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
kl.jpg
1_PROC_min.jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Miasto
19 sierpnia, trzecia już, Chodzieska ZaDyszka
Wprowadzono:25.07.2018 | chodziez3
Liczba wyświetleń:740
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafikaTrzecia edycja Chodzieskiej ZaDyszki odbędzie się 19 sierpnia 2018 r. Chodzieska ZaDyszka to miejski bieg na dystansie 10 km. Uczestnicy, którzy dobiegną do mety trzeciej edycji Chodzieskiej ZaDyszki otrzymają pamiątkowe medale.


Medal jest nie tylko świadectwem ukończenia biegu, ale również miejska pamiątką. Na jego rewersie, podobnie jak w ubiegłych latach, przedstawiamy jeden z charakterystycznych chodzieskich budynków. W pierwszej edycji na medalu odwzorowana była ul. Tadeusza Kościuszki z charakterystycznymi domkami tkaczy – zwartą zabudową rzemieślniczą z XVIII i XIX w., a w edycji drugiej secesyjna fasada Miejska Biblioteki Publicznej. Tym razem na odwrocie medalu znajduje się wizerunek zabytkowego gmachu Urzędu Miejskiego w Chodzieży przy ul. Ignacego Jana Paderewskiego – informują organizatorzy. Warto podkreślić, ze trasa Chodzieskiej ZaDyszki została zmierzona i zbadana przez uprawnionego przedstawiciela Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Audyt trasy został wykonany 30 czerwca br, a jego efektem jest oficjalny atest wydany przez Administratora Polskiego Związku Lekkiej Atletyki ds atestacji tras w biegach ulicznych. Atest jest ważny do 30.06.2023 r. - o ile oczywiście przebieg trasy nie zostanie zmieniony. W ateście znalazły się informacje o długości naszej trasy (10 km), odległości w linii prostej pomiędzy startem a metą (5 km), wysokości nad poziomem morza (start i meta 55 m. n. p. m.) oraz metodzie atestacji.


    

W dniu biegu w okolicy startu/mety będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, połączonych z badaniem analizy masy i składu ciała na profesjonalnym urządzeniu. Będzie to okazja by porozmawiać o tym, jak poprawić swoje możliwości treningowe czy ogólny stan zdrowia poprzez właściwe nawyki żywieniowe, a także uzyskać wskazówki co do profilaktycznych badań laboratoryjnych. Dodatkowo wśród uczestników biegu rozlosowane zostaną 2 zestawy upominków zawierających, między innymi, karty rabatowe o wartości 100 zł każda do wykorzystania w Poradni Dobry Dietetyk.
W tym roku dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i wygląd, na stoisku Kolagenowego SPA reprezentującego firmę Souvre Internationale, będzie można zmierzyć sobie poziom nawilżenia i natłuszczenia skóry oraz złuszczenia naskórka. Dodatkowo każdy, kto przyjdzie do stoiska, będzie mógł wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą zabiegi kolagenowe na twarz.
Także wśród uczestników biegu zostanie wylosowane zaproszenie na pielęgnacyjno-relaksacyjny wieczór kolagenowy, które uczestnik będzie mógł wykorzystać ze swoimi trzema bliskimi osobami, które zaprosi.
 Firmą, która została sponsorem III edycji naszej Chodzieskiej Zadyszki jest również Salon Oświetleniowy AT. Placówka mieści się w Chodzieży przy ulicy Marcinkowskiego 12/2. Każdy uczestnik biegu znajdzie w pakiecie startowym kupon rabatowy na lampy. Dodatkowo wśród wszystkich, którzy ukończą bieg będzie rozlosowana lampa o wartości 120 zł.
Także Firma ESTEL– oferująca profesjonalne produkty fryzjerskie oraz salon fryzjerski DORA mieszczący się w Chodzieży przy ul. Korfantego 9 ufundowały trzy zestawy profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów o wartości 170 zł każdy.

Tradycyjnie już chodzieski bieg wspiera Cukiernia Piekarnia Piotrowscy. Jak zwykle właściciele cukierni ufundują słodkie upominki dla biegaczy. Najlepszy Chodzieżak i najlepsza Chodzieżanka w stawce otrzymają pamiątkowe torty, a spośród wszystkich uczestników biegu rozlosujemy 5 słodkich "tytek".
POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika